Kamizelka plate carrier oferująca sportową wygodę w działaniach taktycznych

Kamizelka plate carrier wyposażona jest w funkcjonalne kieszenie na wkłady balistyczne i amunicje. Dzięki odpowiedniej ilości przegródek, nadaje się do celów militarnych, survivalowych i taktycznych. Składa się ona najczęściej z dwóch panelów, które zaprojektowane są w systemie modularnym Molle. Posiada ona zapinanie na klamry i rzepy, dzięki czemu można ją w szybkim czasie zdjąć bądź ubrać. Jest lekka i funkcjonalna, zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, zapobiega poceniu się. W przedniej części ubrania można umieścić identyfikator osoby. Dodatkowo, znajdują są tam kieszenie, w których można przechowywać rację żywnościową czy też poszczególne amunicje.

Kamizelka plate carrier projektowana z wysokiej jakości Cordury

Wykonana jest ona najczęściej z porządnej Cordury. Materiał ten wykazuje odporność na uszkodzenia, przetarcia. Kamizelki plate carrier są wodoodporne oraz wiatroszczelne (https://www.taiwangun.com/pl/kamizelka-plate-carrier). W procesie produkcji stosuje się także materiały poliestrowe, które utrzymują odpowiednie warunki termiczne. Co ważne, wyżej wymienione materiały są atestowane pod kątem wytrzymałości oraz ogólnej eksploatacji. W zależności od specyfiki zadań, można wybrać odzież militarną w dedykowanym kolorze zielonym, khaki, moro czy też czarnym.

Odzież militarna wyposażona w funkcjonalne kieszenie i przegrody

Odzież militarna posiada na wyposażeniu funkcjonalne panele modułowe z rzepami. Wyposażona jest ona także w zamki błyskawiczne po bokach, do których można dopiąć kolejne moduły ubrania. Odzież militarną można regulować do swojej sylwetki, co stanowi duży atut. Posiada ona liczne kieszenie oraz przegrody, w których można przechowywać między innymi: dokumenty, odznaki, opatrunki, latarki oraz amunicję. Z tyłu ubrania znajduje się uchwyt ewakuacyjny, który zapewnia indywidualną ochronę w każdych warunkach.