Sprzęt outdoor

Strzał w dziesiątkę!

zdjęcie pistoletu - wiatrówki

Wielu amatorów w dziedzinie strzelectwa zastawia się jaki model z kategorii wiatrówka pistolet wybrać by cieszyć się dobrą jakością w niewysokiej cenie sprzętu. W tym tekście omówię dwa najpopularniejsze w naszym kraju modele tego typu broni. Zapraszam do zapoznania się z pistoletami, których zakup okaże się strzałem w dziesiątkę!

Sig Sauer P226

Wiatrówka Sig Sauer P226 4,5 mm to znakomicie wykonana i precyzyjna wiatrówka w sam raz dla amatorów strzelectwa. Posiada ona gwintowaną lufę a pocisk zasilany jest kapsułą CO2co gwarantuje dużą prędkość początkową pocisku. Magazynek mieści osiem śrutów i jest praktycznie niezawodny, nawet przy wieloletnim użytkowaniu sprzętu. Zwolnienie kul z magazynka  następuje po przyciśnięciu przycisku zlokalizowanego u nasady kabłąka, pistolet posiada też możliwość blokady co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika i osób w jego otoczeniu. Cena omawianego modelu to około czterystu czterdziestu pięciu złotych.

Cybergun Swiss Arms SA92

Kolejny model to znana szwajcarska wiatrówka Cybergun Swiss Arms SA92 Blow Back 4,5 mm. Ten model w zestawieniach stoi półkę wyżej niż poprzednio omawiany. Wyposażenie w system bax pozwalający na podkręcenie śruta oraz szynę akcesoryjną z montowanym oświetleniem nawigacyjnym to dwa ważne elementy podnoszące prestiż tego modelu. Cena powyższego pistoletu to około sześciuset złotych.

Dodaj komentarz